Domů Bydlení Víte, kde najdete hezké, moderní a kvalitní levné kuchyňské linky?

Víte, kde najdete hezké, moderní a kvalitní levné kuchyňské linky?

0

Rekonstrukce ani budování první kuchyně není rozhodně levnou záležitostí. Velmi drahé jsou spotřebiče, ale i nábytek, podlaha, budování odpadů, osvětlení a všeho dalšího. Kuchyňskou linku však můžete pořídit velmi levně. Pokud nebudete chtít nákladnou kuchyňskou linku na míru, kvalitní kuchyňské linky nabízí signal-nabytek.cz. V bílé barvě i přírodních dekorech tak, jak je to teď trendy. 

Nejlevnější kuchyňské linky

Na Signal-nabytek.cz najdete jedny z nejlevnějších kuchyňských linek na našem trhu. Jde o sestavy, které se hodí do každého moderního bydlení. Ať už máte rádi dřevo nebo jste si oblíbili moderní bílé pojetí nábytku, vyberete si. Navíc s úsporou neuvěřitelných 50 % z původní ceny. 

Rohový kuchyňský set Olivia 3M může být váš už za 12 899 Kč. Budete mít prostornou kuchyni s dostatkem místa na vaření i pečení. Nechybí dostatek úložného prostoru. Design je příjemný, elegantní, vrchní deska má vzhled dřeva. Krásná kuchyně je vám dostupná, podívejte se sami.

Pokud se díváte spíše na kuchyňské linky s prosklenými dvířky, můžete si koupit kuchyňskou sestavu SET 200 v povrchové úpravě dub / bílý lesk za cenu zlevněnou o 50 %, která činí 10 939 Kč, nebo kuchyňskou sestavu SET 200 v povrchové úpravě dub sonoma / bílý lesk za cenu 9 069 Kč, což je také cena snížená o 50 %. Druhá kuchyňská linka je víc přírodní, první je téměř celá bílá.

Komody i do kuchyně

Máte-li větší kuchyni, můžete do ní umístit i komodu. Zajistí vám víc místa na uskladnění hrnců, dóziček na potraviny, talířků nebo třeba malých kuchyňských spotřebičů. Hezké jsou komody dub sonoma, navíc pokud bude taková povrchová úprava i na kuchyňské lince, dokonale bude ladit. Hodí se i do dalších místností domu či bytu. Jsou velmi žádané pro jejich příjemnou barvu.

Podívejte se i na police a regály, které vám mohou v kuchyni pomoct vyřešit dostatek úložných prostorů. Vše se slevou i 50 % a víc s dopravou zdarma. Neváhejte, abyste tuto skvělou akci od signal-nabytek.cz stihli. 

BEZ KOMENTÁŘE

Exit mobile version