- Reklama -magazín
Úterý, 17 května, 2022

Rustikálnost v moderním hávu

Date:

Zapomeňte na rovné linie, ostré hrany a pravidelnost. Šarmantní dlažba Castello rustico kombi svým provedením vytváří majestátní dojem a podmanivý styl připomínající staré časy.

Nepravidelně otloukané hrany a jemné nerovnosti citlivě podtrhují rafinovaný šik a kouzlo této kombinované formy dlažby. Dlažba působí rustikálně, barevným provedením povrchu ovšem oslovuje i jiné typy prostor. Stává se tak zajímavou pro všechny, kdo se nebojí experimentovat, rádi využívají vkusné kombinace stylů a barev.

Malým formátem a zajímavým tvarem je ideálním řešením pro všechny prostory kolem domu – chodníčky, terasy, romantické uličky v zahradě i příjezdové cesty ke garáži. Osloví prarodiče, ale i mladé rodiny, které si podmanila dobová architektura a panská sídla z minulých století, případně se našly v kontrastních řešeních domu a zahrady.

Svým naturálním kamenným vzhledem dlažba částečně eliminuje přirozené vizuální opotřebení a zašpinění, které vzniká vlivem používání. Vyžaduje tak menší nároky na údržbu, což jistě potěší všechny milovníky zvířecích mazlíčků.

Dlažba Castello rustico kombi je speciálně balena do moderních a praktických pytlů – tzv. big-bagů, které obsahují dva formáty dlažby a její další fragmenty. Ty lze použít při dokončovacích pracích na okraji plochy a napomáhají tak k rychlejšímu zrealizování projektu.

Novinka patří do produktové rodiny Castello, která je určena pro milovníky tradičního vzhledu otloukaného kamene. Různé dlažby a plotové systémy této rodiny jsou dostupné ve více barevných, vzájemně kombinovatelných variantách. Je tak jen na vás, kterým provedením se necháte inspirovat.

- Komerční sdělení -pr článek

Populární čtení

Další články autora
Related