- Reklama -magazín
Úterý, 15 listopadu, 2022

Nestačil rozpočet na rekonstrukci koupelny? Nevadí, vylepšit ji zvládnete i za pár Kč

Date:

Ne vždy se nám z rozpočtu zvýší na rekonstrukci každé místnosti. V takovém případě je třeba hledat řešení, která nebudou nákladná, ale na určitou dobu splní svůj účel. Tentokrát naše redaktorka Kristýna poradí několik tipů, jak vylepšit koupelnu, aby byla (alespoň zčásti) podle vašich představ.

Koupili jsme dům a nová střecha spolkla i rozpočet na rekonstrukci
koupelny. Ta, která tady je, sice není původní, ale ani zdaleka není taková,
jakou bych si představovala. Pár let nám však bude muset nyní sloužit. Poradíte, jak ji nenákladně vylepšit? Janka, Vígleš

Odpověděla: Kristýna Falťanová, redaktorka

Pokud vám nevyhovuje barva obkladů, na trhu jsou dnes dostupné i barvy, kterými je můžete přetřít. Neutrální bílá nebo šedá mohou být volbou, se kterou budete moci dále pracovat. Také betonové stěrky jsou finančně méně náročné než klasický keramický obklad. Občas dokonce postačí vyměnit malou sanitu, jako je umyvadlo či toaleta, a vizuální změna k lepšímu bude v koupelně citelná.

Podceňovat však není třeba ani sílu doplňků. Jednobarevná, na první pohled fádní koupelna s nezajímavým obkladem díky koberečkům, koši na prádlo, novému nábytku, ale i drobnostem, jako jsou nádoba na mýdlo, zrcadlo či stojan na ručníky, rázem ožije a získá nový šmrnc. Dřevěný akcent a také mramorový efekt jsou dnes preferovány.

Jak zrekonstruovat koupelnu na modernější a světlejší prostor? Jak zrekonstruovat koupelnu na modernější a světlejší prostor?
Chcete-li se změnou zajít ještě dále, zkuste výměnu baterií. Zlaté a černé jsou nyní v kurzu. A květiny! Zelené kvetoucí stěny a mechové obrazy dodají koupelně na eleganci a relaxačním dojmu.

- Komerční sdělení -pr článek

Populární čtení

Další články autora
Related

Spinel, sebevědomý kámen s velkou vnitřní silou

Pro typický krvavý odstín zřejmě není příliš s podivem,...

O domově s pozitivní energií

Vytvořila domov desítkám klientů. Interiérový design i řešení na...

Dodejte interiéru šťávu. Naučte se kombinovat vzory jako zkušený designér

Vzory oživí každý domov, učiní ho svěžím a unikátním....

Jak díky nevydařené chodbě lze přijít k luxusnímu šatnímu prostoru

Co charakterizuje interiér tohoto bytu? Kvalitní přírodní materiály, praktický...